میکرودرم ابریژن و هیدرودرمی

 

میکرودرم ابریژن

 

آیا تا به حال در آینه نگاه کرده و آرزو کرده اید که ایکاش پوستتان سفت تر می بود؟ اگر پاسخ شما “بله” است، شاید می بایست میکرودرم ابریژن یا میکرودرم ابریشن را در نظر داشته باشید. این درمان به صورت غیر تهاجمی پوست را سایش می دهد. پس از یک دوره درمان، چهره شما می تواند لطیف تر، صاف تر وحتی روشنتر شود.
میکرودرم ابریژن یک پیلینگ مکانیکی است و نسبت به سایر پیلینیگ ها می تواند عمق بیشتری داشته باشد. این خدمت در کلینیک ارائه می شود و برای تمام انواع پوست ها قابل انجام است.
میکرودرم ابریژن مورد درخواست بسیاری از بیماران است، چون دوست دارند بدون هیچ دوره نقاهتی به پوستی با ظاهر جوانتر دست یابند.

میکرودرم ابریژن برای چه کسانی پیشنهاد می شود؟

میکرودرم ابریژن برای افراد با پوست کدر و ناشاداب، آکنه خفیف، تغییر رنگ آکنه، رد زخم و جای جوش سطحی مفید است. میکرودرم ابریژن یک گزینه درمانی خوب برای بیماران مبتلا به مشکلات سطحی پوستی، و سبک زندگی پر مشغله که به دنبال روشی با مزایای مناسب و عملا بدون هیچ عوارض جانبی و یا از کار افتادگی هستند، روشی ایده آل است.

میکرودرم ابریژن به چه صورت کار می کند ؟

میکرودرم ابریژن در مطب یا کلینیک انجام می شود. قبل از انجام کار پوست شما کاملا تمیز می گردد.
در میکرودرم ابریژن، یک دستگاه به منظور برداشتن بیرونی ترین لایه پوست، بلورهای ریزی را بر روی پوست اسپری می کند. این روش کمترین تهاجم را دارد، بنابر این پوست شما نیاز به بی حسی ندارد.

میکرودرم ابریژن برای چه سنینی مناسب است؟

با وجودی که هیچ محدودیت سنی و جنسیتی برای میکرودرم ابریژن وجود ندارد، به طور معمول کودکان بالای ۱۲ سال تا بزرگسالان با سن ۶۵ سال می توانند تحت میکرودرمی قرار بگیرند. با اینکه حد نهایت سنی وجود ندارد، پوست رسیده در افراد بالای ۷۰ سال ممکن است دارای مختصری ریسک بیشتر از ایجاد کبودی و خراشیدگی باشد.

واقعیت های میکرودرم

– میکرودرم ابریشن یک درمان زیبایی ساده، سریع و بدون درد بدون هیچ از کارافتادگی و حداقل خطر است.
– میکرودرم ابریشن با سایش و مکش، به آرامی از لایه های سطحی پوست لایه برداری می کند.
– میکرودرم ابریشن کریستال هایی ظریف به شکل پودر را بر روی پوست می پاشد و با مکش، این پودر و سلول های مرده را برداشت می کند.
– میکرودرم ابریشن روشی کم خطر، بدون درد با بهبودی سریع است که در آن از سوزن و بی حسی استفاده نمی شود.
– میکرودرم ابریشن با کاهش خطوط نازک پوست، آسیب های ناشی از آفتاب و ردهای کم عمق آکنه می تواند به بهبود ظاهر پوست کمک کند.
– حتی پس از یک درمان پوست ممکن است به شکل محسوسی نرم تر و صاف تر کشته و مرطوب کننده را بهتر جذب کند.
– در اغلب موارد برای حصول نتایج مطلوب ممکن است میکرودرم ابریشن هر ۲ تا ۴ هفته یکبار تکرار گردد.
– میکرودرم ابریشن لیزر نیست.

 

هیدرودرمی

 

آیا در پوست خود احساس خشکی می کنید؟ آیا طراوت پوست شما کاهش یافته و حالت افسرده دارد؟ ممکن است هیدرودرمی راه حل رفع مشکل پوست شما باشد.
هیدرودرمی در واقع آبرسانی- پاکسازی می باشد و برای رفع خشکی پوست انجام می شود. برخی به صورت سرشتی دارای پوستی خشک هستند و لزوما با استفاده ازکرمها و ماسک های آبرسان مشکل آنها حل نمی گردد، بنابراین در این افراد هیدرودرمی توصیه می گردد. همچنین در مواردی که برای بیمار میکرودرم ابریژن انجام می پذیرد، انجام هیدرودرمی توصیه می گردد.
گذشته از علت آن، پوست خشک و به طبع آن سلول های پوستی باید توسط هیدراته نمودن (آبرسانی کردن) از حالت خشکی درآورده شود. با دستگاه هیدرودرمی می توان به این هدف رسید. آبرسانی پوست توسط دستگاه هیدرودرمی می تواند در همه نقاط پوست بدن از جمله صورت، گردن و دست ها انجام پذیرد.
در روش هیدرودرمی یک جریان الکتریکی بسیار ظعیف، ژل مخصوص آبرسانی را یونیزه کرده و آن را به لایه های زیرین پوست هدایت می کند. در نتیجه ی هدایت ترکیبات ژل مخصوص هیدرودرمی به لایه های عمیق پوست، آبرسانی بهتر و موثرتری برای پوست ایجاد خواهد شد و در نتیجه چین و چروک های سطحی پوست کاهش یافته و شادابی به طرز محسوسی به پوست نواحی تحت درمان باز خواهد گشت.
هیدرودرمی روشی بسیار کم عارضه و بی درد می باشد، لذا نیاز به هیچ داروی بی حسی ندارد، به علاوه با توجه به عدم از کارافتادگی فرد، نیاز به هیچ دوره نقاهتی هم نخواهد بود.

رطوبت رسانی از طریق فیشیال

اکسیژن رسانی و رطوبت رسانی از طریق ماسک جلبک دریایی هیدرومارین:میزان رطوبت طبیعی پوست را تنظیم کرده و مواد فعال و پر ارزش و مواد معدنی دریایی را به پوست میرساند.با برداشتن ماسک از روی صورت،چربی لایه سطحی پوست،پوست های زبر و مواد زائد باقی مانده در پوست از بین میرود.این ماسک جریان خون در مویرگها را افزایش داده و باعث میشود پوست سفت و درخشان شود

خاصیت:درمان ویژه برای صورت جهت تجدید میزان رطوبت طبیعی پوست ،سفت شدن آن و جهت تمیز کردن منافذ.

مناسب برای اواع پوست ها

اکسیژن رسانی قوی و هیدرودرمی تخصصی با نفوذ بالا تا لایه های عمقی پوست با بهره گیری از بهترین های محرک کلاژن سازی انجام میشود

پیری زود رس پوست از عوارض کمبود اکسیژن،اکسیژن عنصر حیاتی برای زندگی همه ی موجودات زنده است.سلولهای پوست ما نیز برای زنده و سالم ماندن نیاز به جذب اکسیزن دارد

برای تاثیرگذاری بهتر از پکیج های تلفیقی فیشیال و لیزر میتوان استفاده کرد