میکرودرم ابریژن

microdermabrasion

 

آیا تا به حال در آینه نگاه کرده و آرزو کرده اید که ایکاش پوستتان سفت تر می بود؟ اگر پاسخ شما “بله” است، شاید می بایست میکرودرم ابریژن یا میکرودرم ابریشن را در نظر داشته باشید. این درمان به صورت غیر تهاجمی پوست را سایش می دهد. پس از یک دوره درمان، چهره شما می تواند لطیف تر، صاف تر وحتی روشنتر شود.
میکرودرم ابریژن یک پیلینگ مکانیکی است و نسبت به سایر پیلینیگ ها می تواند عمق بیشتری داشته باشد. این خدمت در کلینیک ارائه می شود و برای تمام انواع پوست ها قابل انجام است.
میکرودرم ابریژن مورد درخواست بسیاری از بیماران است، چون دوست دارند بدون هیچ دوره نقاهتی به پوستی با ظاهر جوانتر دست یابند.

میکرودرم ابریژن برای چه کسانی پیشنهاد می شود؟

میکرودرم ابریژن برای افراد با پوست کدر و ناشاداب، آکنه خفیف، تغییر رنگ آکنه، رد زخم و جای جوش سطحی مفید است. میکرودرم ابریژن یک گزینه درمانی خوب برای بیماران مبتلا به مشکلات سطحی پوستی، و سبک زندگی پر مشغله که به دنبال روشی با مزایای مناسب و عملا بدون هیچ عوارض جانبی و یا از کار افتادگی هستند، روشی ایده آل است.

میکرودرم ابریژن به چه صورت کار می کند ؟

میکرودرم ابریژن در مطب یا کلینیک انجام می شود. قبل از انجام کار پوست شما کاملا تمیز می گردد.
در میکرودرم ابریژن، یک دستگاه به منظور برداشتن بیرونی ترین لایه پوست، بلورهای ریزی را بر روی پوست اسپری می کند. این روش کمترین تهاجم را دارد، بنابر این پوست شما نیاز به بی حسی ندارد.

میکرودرم ابریژن برای چه سنینی مناسب است؟

با وجودی که هیچ محدودیت سنی و جنسیتی برای میکرودرم ابریژن وجود ندارد، به طور معمول کودکان بالای ۱۲ سال تا بزرگسالان با سن ۶۵ سال می توانند تحت میکرودرمی قرار بگیرند. با اینکه حد نهایت سنی وجود ندارد، پوست رسیده در افراد بالای ۷۰ سال ممکن است دارای مختصری ریسک بیشتر از ایجاد کبودی و خراشیدگی باشد.

واقعیت های میکرودرم

– میکرودرم ابریشن یک درمان زیبایی ساده، سریع و بدون درد بدون هیچ از کارافتادگی و حداقل خطر است.
– میکرودرم ابریشن با سایش و مکش، به آرامی از لایه های سطحی پوست لایه برداری می کند.
– میکرودرم ابریشن کریستال هایی ظریف به شکل پودر را بر روی پوست می پاشد و با مکش، این پودر و سلول های مرده را برداشت می کند.
– میکرودرم ابریشن روشی کم خطر، بدون درد با بهبودی سریع است که در آن از سوزن و بی حسی استفاده نمی شود.
– میکرودرم ابریشن با کاهش خطوط نازک پوست، آسیب های ناشی از آفتاب و ردهای کم عمق آکنه می تواند به بهبود ظاهر پوست کمک کند.
– حتی پس از یک درمان پوست ممکن است به شکل محسوسی نرم تر و صاف تر کشته و مرطوب کننده را بهتر جذب کند.
– در اغلب موارد برای حصول نتایج مطلوب ممکن است میکرودرم ابریشن هر ۲ تا ۴ هفته یکبار تکرار گردد.
– میکرودرم ابریشن لیزر نیست.