مزوتراپی برای آب کردن چربی

آب کردن چربی ها بوسیله مزوتراپی

بسیاری از ما دچار توده ها و برآمدگی هایی از چربی های بد شکل و یا سلولیت در بدن خود هستیم. در حال حاضر، یک راه حل برای این مشکل وجود دارد. در آب کردن چربی ها بوسیله مزوتراپی، چربی های موضعی و سلولیت به صورت موضعی مورد هدف قرار می گیرد. این روش نسبت به لیپوساکشن بسیار کم تهاجم می باشد و به آرامی بافت چربی را با استفاده از ترکیبات حلال چربی آب می کند. بدن به طور طبیعی پس مانده های چربی را در طی ۳ تا ۴ هفته دفع می کند.

مزایای آب کردن چربی ها بوسیله مزوتراپی

با استفاده از تزریق مواد حل کننده چربی در مناطق هدف، ما می توانیم بدون جراحی های وسیع، به تناسب اندام دست یابیم.
■ نیاز به بیهوشی وجود ندارد
■ دوره استراحت کوتاه مدت، بازگشت سریع به کار و فعالیت های طبیعی
■ مقرون به صرفه در مقایسه با جراحی

مزوتراپی برای آب کردن چربی ها چگونه عمل می کند؟

مزوتراپی شامل تزریقات کوچکی از مواد آلی، معدنی و آنزیممی باشد که برای حل کردن بافت چربی موضعی مقاوم در برابر رژیم غذایی و ورزش بسیار موثر است. درمان از یک سری تزریق های کوچک به بافت های چربی موضعی تشکیل شده است.

نتایج

مزوتراپی روشی بسیار عالی برای صاف کردن پوست و از بین بردن چاقی های موضعی است. شما می توانید نتایج را معمولا بعد از ۳ تا ۸ جلسه درمانی به دست آورید. این عمل در مدت زمان خیلی کم در مطب انجام می گیرد و هر گونه عوارض جانبی مانند مختصر کبودی، خارش و درد خفیف گذرا خواهد بود. در بیشتر بیماران بین ۳ تا ۷ سانتی متر از سایز کمرشان کم خواهد شد.

تاریخچه درمان

مزوتراپی بیش از نیم قرن سابقه دارد و در طول ۱۰ سال گذشته، پزشکان آمریکای جنوبی، آفریقای جنوبی و اروپا با موفقیت روش مزوتراپی را در صدها هزار نفر از بیماران استفاده کرده اند.

مناطق درمان

مناطقی که به این نوع درمان بهترین جواب را می دهد ( البته در کسانی که اضافه وزن خیلی زیادی ندارند ) بافت های چربی مقاوم در برابر رژیم غذایی و ورزش است. این مناطق شامل: شکم، پهلوها، پشت بازوها، خارج رانها و محل بال (منطقه پشت، درست در کنار زیر بغل) می باشد. مزوتراپی همچنین برای بهبود و صاف کردن پوست و کوچک کردن لیپوم ( غده های چربی ) کاربرد دارد.

مزوتراپی برای جوانسازی پوست
مزوتراپی چیست؟