هیدرودرمی

هیدرودرمی

آیا در پوست خود احساس خشکی می کنید؟ آیا طراوت پوست شما کاهش یافته و حالت افسرده دارد؟ ممکن است هیدرودرمی راه حل رفع مشکل پوست شما باشد.
هیدرودرمی در واقع آبرسانی- پاکسازی می باشد و برای رفع خشکی پوست انجام می شود. برخی به صورت سرشتی دارای پوستی خشک هستند و لزوما با استفاده ازکرمها و ماسک های آبرسان مشکل آنها حل نمی گردد، بنابراین در این افراد هیدرودرمی توصیه می گردد. همچنین در مواردی که برای بیمار میکرودرم ابریژن انجام می پذیرد، انجام هیدرودرمی توصیه می گردد.
گذشته از علت آن، پوست خشک و به طبع آن سلول های پوستی باید توسط هیدراته نمودن (آبرسانی کردن) از حالت خشکی درآورده شود. با دستگاه هیدرودرمی می توان به این هدف رسید. آبرسانی پوست توسط دستگاه هیدرودرمی می تواند در همه نقاط پوست بدن از جمله صورت، گردن و دست ها انجام پذیرد.
در روش هیدرودرمی یک جریان الکتریکی بسیار ظعیف، ژل مخصوص آبرسانی را یونیزه کرده و آن را به لایه های زیرین پوست هدایت می کند. در نتیجه ی هدایت ترکیبات ژل مخصوص هیدرودرمی به لایه های عمیق پوست، آبرسانی بهتر و موثرتری برای پوست ایجاد خواهد شد و در نتیجه چین و چروک های سطحی پوست کاهش یافته و شادابی به طرز محسوسی به پوست نواحی تحت درمان باز خواهد گشت.
هیدرودرمی روشی بسیار کم عارضه و بی درد می باشد، لذا نیاز به هیچ داروی بی حسی ندارد، به علاوه با توجه به عدم از کارافتادگی فرد، نیاز به هیچ دوره نقاهتی هم نخواهد بود.

محتویات

رطوبت رسانی از طریق فیشیال

اکسیژن رسانی و رطوبت رسانی از طریق ماسک جلبک دریایی هیدرومارین:میزان رطوبت طبیعی پوست را تنظیم کرده و مواد فعال و پر ارزش و مواد معدنی دریایی را به پوست میرساند.با برداشتن ماسک از روی صورت،چربی لایه سطحی پوست،پوست های زبر و مواد زائد باقی مانده در پوست از بین میرود.این ماسک جریان خون در مویرگها را افزایش داده و باعث میشود پوست سفت و درخشان شود

خاصیت:درمان ویژه برای صورت جهت تجدید میزان رطوبت طبیعی پوست ،سفت شدن آن و جهت تمیز کردن منافذ.

مناسب برای اواع پوست ها

اکسیژن رسانی قوی و هیدرودرمی تخصصی با نفوذ بالا تا لایه های عمقی پوست با بهره گیری از بهترین های محرک کلاژن سازی انجام میشود

پیری زود رس پوست از عوارض کمبود اکسیژن،اکسیژن عنصر حیاتی برای زندگی همه ی موجودات زنده است.سلولهای پوست ما نیز برای زنده و سالم ماندن نیاز به جذب اکسیزن دارد

برای تاثیرگذاری بهتر از پکیج های تلفیقی فیشیال و لیزر میتوان استفاده کرد