هایفو چیست و کارکرد آن چگونه است؟

  • 0

هایفو چیست و کارکرد آن چگونه است؟

درمان هایفو چیست؟

هایفو HIFU مخفف High Intensity Focused Ultrasound “ماوراءصوت متمرکز با شدت بالا” است، این درمان می تواند عمق های مختلفی از بافت بدن را در جهت سفت کردن پوست، لیفت کردن پوست و شکل دادن به بدن مورد هدف قرار دهد. هایفو HIFU کاملا به صورت غیر تهاجمی با هدف قرار دادن لایه های عمیق در پوست اعمال اثر می کند – این باعث افزایش تولید کلاژن جدید و بازسازی کلاژن در محل اصلی خود می شود. بعضی اوقات این روش با عنوان “لیفت زمان ناهار” نامیده می شود زیرا درمانی سریع، بسیار قابل تحمل و بدون دوره نقاهت است.

 

درمان هایفوی صورت چیست؟

درمان هایفو HIFU برای صورت به عنوان یک روش لیفت غیر تهاجمی صورت عمل می کند. این روش پوست را محکم می کند، چروک ها را از بین می برد، منافذ را کوچک می کند، صورت را به حالت 7شکل درآورده و زاویه دار می کند. هایفو به طور کلی قوام، منافذ، درخشندگی و حالت کشسانی پوست را بهبود می بخشد.

دستگاه هایفو لایه بالایی پوست (Upper dermis) با عمق 1.5 میلیمتر، لایه پایینی  (Lower dermis) در عمق 3 میلیمتری و مهمترین لایه یعنی اسمس  SMAS  را در عمق 4.5 میلیمتری مورد هدف قرار می دهد.  اسمس  SMAS  لایه ای ست که بین عضله و چربی قرار می گیرد، محلی واقعی که یک جراح پلاستیک یا زیبایی آنجا را به توسط چاقویش کشیده و سفت می کند.هایفو این لایه را بدون برش های جراحی هدف قرار می دهد و به بیمار بدون هیج دوره نقاهتی لیفت صورت را می بخشد. این بدان معنی است که شما می توانید بدون هیچ گونه خطری در ارتباط با عمل جراحی نتایج عالی را برای خود داشته باشید. این درمان سریع انجام می شود و نتایج به سرعت دیده می شود! به همین دلیل است که درمان هایفو HIFU به عنوان ” لیفت زمان ناهار ” شناخته می شود.

با استفاده از دستگاه هایفو HIFU به لطف کارتریج های مخصوص و باریک، ما حتی می توانیم در اطراف چشم  که ناحیه ظریفی ست به درمان بپردازیم.

درمان هایفو HIFU برای کاهش وزن / سایز بدن چیست؟

کارتریج های 9 و 13 میلیمتری برای بدن استفاده می شود، در اینجا انرژی هایفو HIFU برای هدف قرار دادن و از بین بردن سلول های چربی مورد استفاده قرار می گیرد. هایفو HIFU برای شکل دادن به بدن بعد از حاملگی، تجمع چربی در شکم، ناحیه بالها، ران ها و زیر باسن در جهت ایجاد یک لیفت غیر جراحی ایده آل است. هایفو HIFU در عین حالی که پوست را سفت می کند، درمانی بسیار موثر برای کاهش سایز و کاهش چربی های بدن است.

آیا درمان هایفو HIFU ، دردناک است؟

دستگاه HIFU ما سرعت شات هایش بیشتر است و دارای فواصل کوتاه تری بین هر شات می باشد، این بدان معناست که برای بیمار بسیار راحت است، در واقع بسیار راحت تر و کمتر دردناک از بسیاری از درمان های هایفو HIFU موجود در بازار می باشد. برخی افراد آن را مانند احساس پالس های ضعیف الکتریکی یا احساس تلنگرهای خفیف توصیف می کنند.

 

کجا می توانم درمان هایفو HIFU را انجام دهم؟

درست همین جا! در  مطب دکتر کاظم محقق تلفن 44219771-021. مشاوره هایفو و البته کلیه امور زیبایی رایگان است.

آیا هایفو HIFU ایمن است و هزینه آن چقدر است؟

هزینه درمان هایفو HIFU با توجه به موقعیت جغرافیایی مرکز مورد نظر و تکنولوژی دستگاه مورد استفاده در کلینیک متفاوت است، برخی دستگاهها قدرتمندتر، کم دردتر و موثرتر از بقیه هستند. ما پیشنهاد می کنیم که توجه خود را بر روی تکنولوژی مورد استفاده قرار دهید. بسیاری از دستگاه های هایفو HIFU موجود در بازار و تعداد زیادی از دستگاه کپی شده و مشابه، در بهترین حالت ناکارآمد و در بدترین حالت خطرناک هستند و باعث سوختگی و یا بدتر شدن مشکل می شوند، زیرا کارتریج های آنها در عمق هایی که ادعا می کنند، عمل نمی کنند. با این حال اگر دستگاه پزشکی مورد تایید CE اروپا توسط یک اپراتور حرفه ای آموزش دیده استفاده شود، هایفو HIFU بسیار امن و موثر خواهد بود.

  دستگاه های چند کاره تمایل دارند که کمتر قدرتمند باشند زیرا تکنولوژی های مختلف را در یک دستگاه ارائه می دهند. یک دستگاه اختصاصی که تنها تکنولوژی هایفو HIFU  را ارائه می دهد، بسیار موثر است. هزینه در ابتدا ممکن است کمی بیشتر باشد، اما در عوض شما نیاز به جلسات درمانی کمتری دارید و نتایج را بهتر و سریعتر می بینید. به طور کلی قیمت ها با توجه به وسعت منطقه تحت درمان از 50 دلار ( با توجه به نوسانات قیمت به دلار ذکر می شود) شروع می شود و البته مشاوره ما رایگان است و درمان های ترکیبی را برای حصول به نتایج بهتر ارائه می دهیم.


نظر بگذارید