بوتاکس های نسل جدید – 5 کاربرد شگفت انگیز از بوتاکس

  • 0

بوتاکس های نسل جدید – 5 کاربرد شگفت انگیز از بوتاکس

دسته: مقالات

همانطور که می دانیم، بوتاکس عمدتا برای اصلاح چین و چروک پیشانی، خطوط اخم و پنجه کلاغی استفاده می شود. اما به طور فزاینده ای جهت کاربردهای کمتر شناخته شده در جاهای دیگر بدن هم تجویز می شود:

1. زیر بغل

بوتاکس زیر بغل درمانی کمتر شناخته شده است که در افرادی که به دلایلی مانند پرکاری هورمونی دچار تعریق بیش از حد و آزار دهنده زیر بغل هستند، به طور شگفت انگیزی باعث کاهش عرق زیر بغل می شود. داروی آماده شده در چندین نقطه در پوست زیر بغل تزریق می شود و در عرض 2 هفته تاثیر کرده و به طور متوسط ​​6 تا 8 ماه بسته به دوز دارو، دوام دارد. بوتاکس همچنین می تواند بوی بدن را که مسئله ای ناخوشایند در تعریق بیش از حد زیر بغل است، بهبود بخشد.

آقای مهدی رفیعی، از تحلیل گران برجسته اقتصادی می گوید: ” این درمانی ست که من یک یا دو بار در سال آن را دریافت می کنم. قبلا تعریق، لباس مرا آلوده می کرد و در هنگام سخنرانی و کنفراس در محل کارم مرا به شدت آزار می داد. حال وقتی می دانم دیگر کسی شاهد لباس خیس شده از عرق من نیست، احساس بسیار بهتری دارم.”

2. کف دست ها و پاها

تعریق بیش از حد موضعی، نه تنها در زیر بغل بلکه می تواند در کف دست ها و پاها هم اتفاق افتاده و ایجاد مشکل کند. تزریق بوتاکس اعصابی را که باعث ایجاد عرق می شوند، مهار می کند.

3. بوتاکس اسکالپ ( پوست کف سر )

چندین مشکل در کف سر ممکن است وجود داشته باشد که تزریق بوتاکس به طور موثری آن ها را رفع می کند. علاوه بر پیشانی، در برخی افراد در میگرن در کف سر ایجاد می گردد. تزریق بوتاکس در کف سر برای میگرن این نواحی بسیار مناسب است. بوتاکس کف سر می تواند فعالیت غدد چربی کف سر را کاهش داده و برای افرادی که از چربی بیش از حد سر شکایت دارند بسیار کمک کننده باشد.

4. برستوکس یا بوتاکس سینه

هرگز تصور نمی شد که بوتاکس روزی به عنوان یک درمان غیرمتعارف برای لیفت سینه مطرح باشد. این کار با فلج موقت برخی از عضلات قفسه سینه انجام می شود و باعث می گردد که عضلات دیگر در قفسه سینه تقویت شوند و در نتیجه به طور موثری سینه ها را لیفت کرده و آنها را یک کاپ بزرگتر جلوه دهد. این روش اگرچه ممکن است مؤثر باشد، ولی طول اثری حدود 3 تا 6 ماه دارد. کسانی که سینه هایی با اندازه کاپ A تا C هستند بیشتر احتمال دارد که لیفت موفق تری با بوتاکس داشته باشند.

5. گردن

بر اساس نام ملکه معروف مصر، لیفت گردن با عنوان لیفت نفرتیتی Nefertiti Lift نامگذاری شده است که با تزریق بوتاکس به عضلات گردن و فک، از آن برای اثر کشیدن و جوان کننده استفاده می شود. این اثر به دلیل شل شدن عضلاتی است که به طور معمول پوست را به پایین می کشند.

بهترین مرکز بوتاکس تهران

لینک کانال تلگرام بهشت کلینیک: https://telegram.me/joinchat/B9F6DzviUxZKKgz9-GcTXw
گالری تصاویر در اینستاگرام: https://www.instagram.com/beheshtclinic


نظر بگذارید